Sitemiz Yayına Girdi ! |
GÜNCEL YAZILAR
Anasayfa » Genel » Sitemiz Yayına Girdi !

Sitemiz Yayına Girdi !

Seo kriter olarak sitemiz yayın sürecine girmiş bulunuyor. Sitemizde arama motoru optimizasyonu (seo) ile ilgili bilgi ve birikimlerimizi ücretsiz olarak paylaşacağız. Bireysel veya kurumsal bazlı seo tekniklerini uygulamalı olarak makalelerimizde paylaşacağız.

Yayın sürecinde karşılaşılabilecek olan ufak sorunlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve sorunu bizlere bildirebilirsiniz.

2 yorum

  1. Site ile yeni tanıştım. Konuları gerçekten ilgi çekici, anlatımı sade ve anlaşılır. Yapan kişilerin gerçekten emeğine sağlık, teşekkürler. Daha şimdiden konuların çoğunu hiç sıkılmadan okudum.

  2. bu sitenin yazılarını özenle takip ediyorum. çünkü öyle güzel konulara değiniyorsunuz ki bir çok konuda sizin sitenize bakmadan işlem yapmıyorum ve aynı zamanda çok eğleniyorum. emeği geçen herkese teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>