Garantili SEO Danışmanlığı Kavramı

garantili-seo-danismanligi

Garantili SEO danışmanlığı ile alakalı olarak ülkemizde son birkaç sene içerisinde hizmet veren firmaların sayısı çok ciddi anlamda arttı. SEO kavramı herkesin bildiği bir kavram haline gelmeye başladı ve bu kavramın bilinmesi ile birlikte internetten okuduğu kadarı ile uygulamalar yapan ve ilerleme yerine gerileme kaydeden kişiler de söz konusu. Öncelikle bu konuya son derece dikkat etmeniz gerektiğini söylemek ile başlayalım. Tabi ki piyasada işini hakkı ile yapan ve web sitelerini çok ciddi anlamda yükseltebilen firmaların sayısında da çok ciddi bir artış söz konusu. Ancak bunları ayırt edebilmek için bir çeşit deneme süreci olmazsa olmazlar arasındadır.

Yükselme garantili SEO dediğimiz kavram, aslında bu sektöre hiç olmaması gereken ve mantığa aykırı bir kavram gibi düşünülebilir. İmkansız değildir ancak çok zordur. Bu noktada mantığı analiz edecek olursak iddiamız tamamı ile “Google firmasının patron olduğu bir yerde biz onları alt edebiliriz” mantığı gibidir ve bu mantık son derece yanlış bir mantık. Her ne olursa olsun ülkemiz genelinde bu gibi durumların önüne geçebilmek için referans mantığı benimseniyor. Arama motorlarında yükselmek bir web sitesi için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Peki nedir bu garantili SEO danışmanlığı?

Garantili SEO Nedir?

Adından da anlaşılabileceği üzere yapılan çalışmalar sonucunda istenilen kelimelerde birinci sayfaya çıkma garantisi veren çalışmalardır. Bu çalışmalar zaman içerisinde ciddi anlamda yaygınlaşmıştır. İnternet üzerinde araştırma yaptığınız zaman bu isim altında hizmet sunan birçok farklı firma olduğunu biliyoruz. Yüseltme garantili SEO yapmak aslına bakıldığında imkansız bir durum değildir. Profesyonel ve zamana yayılan uygulamalar sayesinde kısa süre içerisinde başarıyı yakalayabilmenin en etkili yollarından birisi olarak da nitelendirebiliriz.

Ülkemizde hakkını gerçekten vererek yükselten ve orada kalıcılık sağlamayı başaran SEO firmaları tabi ki mevcut. Ama bugün garantili SEO hizmetleri sektörünü incelediğimiz zaman kalıcı olarak başarı hedefleyen ve bunu başaran firmaların sayısı son derece az. Bu neden dolayısı ile sektörü en iyi şekilde analiz etmek, beklentileri yine en üst düzeyde tutacak kaliteli firmalar ile çalışmak her zaman için önemlidir.

Garantili SEO Yapmak Ne Kadar Mümkün?

Öncelikle bu anlamda garanti verebilmek önceden mümkün değildir. Bunun nedeni ise sektöre ve aranma kelimelerine göre çok ciddi bir araştırma ve analiz süreci içerisine girmek gerekir. Çoğu kelimenin 500.000.000 sonuç içerisinde çok büyük bir rekabete sahne olduğunu görebilirsiniz. Bu kelimelerde garanti vermek mümkün değil. En basitinden mantığı sorgulayın. Patronunuz Google ve siz, patronunuzun ne istediğini ve neler beklediğini bilmeden rastgele çalışmalar yapıyorsunuz.

Patronunuza birçok farklı çalışanı olmasına rağmen BENİ GÖR şeklinde yaklaşıyorsunuz. Fakat arama motoru o kadar sağlam bir mantık ile çalışıyor ki başka bir çalışana daha fazla özen göstermiyor. Kısacası garanti kavramını iyi incelemek gerekir.

Hakkında

İlginizi Çekebilir

Google Aramalarında Haritalı Sonuçlar

Google Aramalarında Haritalı Sonuçların Önemi

Bir miktar geçmişe gitmemiz gerekirse SEO konusunun çok eski zamanlardan itibaren başladığını sizlere aktarabiliriz. Gerçek …

2 Yorumlar

  1. Anlamış değilim hala Garantili SEO danışmanlığı ne demek oluyor? Patron GOOGLE iken birçok firma bunun garantisini nasıl verebiliyor? Sektör hakkında aşırı bilgi sahibi değilim ancak arama motorları web sitelerini değerlendirirken artık çok ince eleyip sık dokuyor. Bu garantiyi verebilen firmalar gerçekten başarıyı elde edebiliyorlarsa yakında Google HACK yer 🙂

    • Çoğu sektörde ve anahtar kelimede birinci sayfa da başarı sağlanabiliyor. Sıra garantisi vermek pek doğru değil ama birinci sayfa garantisi verilebilen sektörler var. Hatta bazı zorlu sektörler de dahi yapılacak olan seo çalışması ile bu mümkün. Tabi bu sektörler için yapılacak seo çalışmasının maliyeti de aynı oranda yüksek oluyor çünkü daha kapsamlı ve uzun vadeli bir çalışma gerektiriyor. Türkiye’de işini layıkıyla yapan çoğu SEO UZMANI bu garantiyi verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.