Google Sıra Bulucu Aracımız |
GÜNCEL YAZILAR
Anasayfa » Seo Araçları » Google Sıra Bulucu Aracımız

Google Sıra Bulucu Aracımız

google-sira-bulucu-aracimizSEO Kriter ekibi, sizler için yoğun uğraşlar vererek geliştirdiği araçlardan bir tanesi durumunda bulunan “Google sıra bulucu” aracını sizlerin kullanımına sunuyoruz. Google sıra bulucu aracımız sayesinde web sayfasınız anahtar kelimelerdeki gerçek sıralamalarını anlık olarak sorgulatabilir ve SEO çalışmalarınızın durumunu kontrol ettirebilirsiniz.

Google sıra bulucu aracımız sayesinde web sitenizin anahtar kelimelerdeki Google sıralamalarını listeli ve belirgin bir biçimde sorgulatabildiğiniz bu araç, SEO Kriter yazılım geliştirme ekibi tarafından sizler için hazırlanmıştır.

Aracımızda hızlı sorgulama, proxy ile sorgulama ve en net sonuçların alınabilmesi için Google api kullanımı gibi teknikler kullanılmış ve geliştirilmiştir.

Sizde Google sıralamanızı bu aracımız sayesinde sorgulatabilir ve sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Neden Geliştirildi ?

Bu aracı geliştirmemizin en büyük nedenlerinin başında, internet ortamındaki bazı Google sıralama aracı hizmetini sunan web sayfalarının bu işe limit getirerek, daha fazla sorgulamalara ücret istemesi gelmektedir. Bizde aracımızı geliştirerek bu gibi sitelere prim vermeden, ücretsiz ve limitsiz bir şekilde, Google sıralama sorgulamalarınızı yapmanızı sağladık.

Google sıra bulucu aracımızı kullanmak için bağlantıyı kullanın : www.seokriter.com/google-sira-bulucu

Seo kriter, yakında bir çok yeni SEO araçlarını kullanımınıza sunacaktır.

Bir önceki yazımız olan Pagerank Sorgulama Aracımız ! başlıklı makalemizde pagerank sorgulama aracı, pagerank sorgulama merkezi ve pr sorgulama aracımız hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Yazınızı daha yeni gördüm, sıralama hizmeti konusunda limit koymadan, ücretsiz olarak bizlere sunmanız gerçekten takdire değer. En kısa zamanda web sitemizde bu hizmeti denemek istiyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>