Google Sıra Bulucu Ne İşe Yarar?

Son dönemlerde Google sıra bulucu ile alakalı olarak yardımcı web sitelerini o kadar fazla görüyoruz ki. Bildiğimiz gibi artık SEO konusunda her geçen gün araçlar anlamında çok daha ciddi bir şekilde patlama yapmaya devam ediyoruz. Sunulan kolaylıklar sayesinde zamandan ve nitelikli bilgi edinememe sorunlarından tamamen sıyrılarak kısa zaman içerisinde ihtiyacımız olan hemen hemen tüm uygulamaları gerçekleştirebilme şansına sahip oluyoruz. Türkiye’de SEO kavramı sürekli olarak yaygınlaşıyor ve artık insanlar web sitelerinin arama sıralamalarında ki net durumlarını merak ediyorlar.

O kadar çok kelime seçilebiliyor ki her gün bu sıralamaları kontrol etmeye üşeniyorlar. İster istemez üşenilmesi normal elbette. Ancak artık sizler için bizim de oluşturduğumuz ve %95 oranında doğru sonuç veren Google sıra bulucu aracımız ile tanışmanızı istiyoruz. Bu araç tamamen ücretsiz olarak sizler için profesyonelce hazırlandı ve bazı siteler gibi üyelik zorunluluğumuz kesinlikle yok. Ne kadar kelimeye bakarsanız bakın en doğru sonuçları sizlere sunabilmek için hazırlanmış olan gelişmiş bir sistemdir.

Google Sıra Bulucu
Google Sıra Bulucu

Google Sıra Bulucu Ne İşe Yarar?

Google sıra bulucu son dönemlerde özellikle web sitesi sahipleri tarafından en çok tercih edilen sistemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bu sistem sayesinde web sitenizin hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu rahatlıkla analiz edebilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu analiz sonucunda SEO çalışmalarınıza çok daha iyi bir şekilde yön verebilme imkanınız oluyor. Sitemizde sizlere sunduğumuz aracımız sayesinde dilediğiniz kadar ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kelime analizi yapabiliyorsunuz.

Kelimelerinizi seçiyor ve dilerseniz ilk ve ilk 500 sıralamaları arasında analiz yaparak bu listede tüm dökülen sonuçları ve web sitelerini inceleyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede dilediğiniz tüm kelimelerde arama motoru durumlarınızı analiz etmeniz kolaylaşıyor. Zamandan tasarruf ediyorsunuz ve en kesin sonuçları en kolay şekilde birkaç tıklama ile alabiliyorsunuz.

Hakkında

İlginizi Çekebilir

GTMetrix

GTMetrix SEO Aracı

Arama motorlarında ki rekabetin artması ile birlikte bu sektör içerisinde SEO araçları ile alakalı olarak …

Bir Yorum

  1. Gerçekten çok faydalı bir araç. Daha önce aynı araçları başka sitelerde denedim ama çoğu doğru bilgileri vermiyor veya kısıtlı kullanımı var. Sizin ki gerçekten tam sıralamayı veriyor. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.