Pagerank Sorgulama Aracı |
GÜNCEL YAZILAR
Anasayfa » Seo Araçları » Pagerank Sorgulama Aracı

Pagerank Sorgulama Aracı

Son dönemlerde özellikle Pagerank sorgulama araçları en çok kullanılan araçlar içerisinde yer alıyor. Kısa zaman içerisinde bildiğimiz gibi arama motorlarında başarı elde edebilmek için birçok önemli kıstas bulunuyor. Arama motorlarının web sitelerini değerlendirme mantığı zaman içerisinde o kadar farklı bir hale geldi ki aslında insanların bu bağlamda farklı farklı seçeneklere sahip olduğunu bilmek gerekiyor. Her ne olursa olsun bir web sitesinin kalitesi aslında Pagerank değeri ile de ölçülebilir. Web sitesinin backlink ve içerik kalitesini puanlayan bu sistem aslında sitenizin satılması safhasında maddi değerin yükselmesi anlamına da gelir.

Pagerank sorgulama, web sitelerinin değerlerini öğrenebilmek için en çok tercih edilen yöntem olarak dikkat çeker. Son birkaç sene içerisinde arama motorlarının pagerank güncellemesi ile alakalı olarak esnek davranması aslında insanların kafasında bir soru işareti oluşturmuyor değil. Google arama motoru, en son güncellemesini bundan 1 yıl kadar önce gerçekleştirdi ve o gün bugündür herhangi bir güncelleme söz konusu olmadı ve web sitesi sahipleri merak içerisinde bu güncellemeyi bekliyorlar.

Pagerank Sorgulama

Pagerank Sorgulama

Pagerank sorgulama aracı, bir web sitesinin değerini en iyi şekilde öğrenebilmeniz için hazırlanmış olan gelişmiş bir yazılım modelidir ancak tüm araçlar en doğru sonucu vermezler. Ancak üzerinde durulan ve kaliteli bir şekilde oluşturulan araçların tamamında en doğru sonucu alabilme şansınız oluyor. Sitemiz içerisinde sizlere sunduğumuz birkaç önemli SEO aracından birisi de budur aslında. Bir sitenin içerisine girdiğinizde SEO için en önemli araçları sorunsuz bir şekilde kullanabilmelisiniz. Bu araçlar da sizlere en doğru sonucu verebilmeli.

Sitemizin üst menüsünde görebileceğiniz üzere birçok farklı SEO aracı sizler için sunuluyor ve en doğru sonuçları veriyorlar. Kısacası en doğru sonucu üyelik, ücret gerekmeksizin en kısa zaman içerisinde alabileceğiniz web sitemize sizleri her gün bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Google Sıra Bulucu Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde google sıra bulucu ve google sıra bulucu ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Pagerank artık güncellenmeyecek diye açıklama gelmişti. Sistem kendisi tahmini olarak mı hesaplıyor ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>