Kurumsal SEO Firmaları

Her ne olursa olsun Kurumsal SEO Firmaları konusunda tercih yaparken iyi bir analiz yapmak son derece önemlidir. Türkiye her geçen gün internet teknolojileri anlamında büyüyen ve bu anlamda ki teknolojileri yakından takip ederek dünyanın önde gelen ülkelerinin benimsediği teknikleri kendi içerisinde de benimsemektir. İnternet teknolojilerinin ön plana çıkması ile birlikte devlet kanallarının da internet teknolojilerini benimsemesi ve Türk Ticaret Kanunu düzenlemesi akabinde yeni nesil web sitelerinin kurumsallara zorunlu hale getirilmesi ile birlikte aslında firmalar online potansiyel müşteriye ulaştırılma safhasında bir nevi teşvik almıştır.

Kurumsal SEO, bir şirketin arama motorları aracılığı ile potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Web sitelerinizin kendi hizmet sınıfında ki birçok farklı kelime aramasında insanların ilk sırada görebilecekleri bir web sitesine sahip olmanız demek, günlük çok ciddi bir ziyaretçi sayısına ulaşmanız demek ve bunları sayısal verilere vurduğumuzda günlük 100 ziyaretçinin en az beşinden kesin bir şekilde geri dönüş almanız mümkün hale gelecek. Bu da son derece ciddi bir rakam.

Kurumsal SEO
Kurumsal SEO

Kurumsal SEO firmaları ile ilgili seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birçok önemli unsur olduğunu asla unutmamak gerekiyor. Her geçen gün ülkemiz genelinde bu anlamda inanılmaz seçenekler ortaya çıkıyor ve bu seçenekler doğrultusunda arama motorlarında ki rekabet ortamı çok daha ciddi noktalara ulaşıyor. Bizler biliyoruz ki kurumsal SEO çok özen isteyen ve alelade bir şekilde yapılamayacak kadar dikkat gerektiren bir unsur. Bu anlamda kati surette kişiler ile çalışmaktan kaçınmalı ve faturalı bir şekilde hizmet almalısınız.

Kurumsal SEO Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kurumsal anlamda bu işi yapan ve başarılı bir şekilde yapan firmalar arasındaki durumu iyi bir şekilde analiz etmeniz son derece önemlidir. Ülkemiz genelinde son birkaç sene içerisinde bu konu üstünden prim elde ederek para kazanmanın ve haksız kazanç elde etmenin peşinde olan firmaların olduğunu öncelikle bu sektör içerisinde yıllardır hizmet veren bir firma olarak sizlere bildirmek istiyoruz.

Kurumsal SEO, bireysel sitelere yapılan çalışmalar ile tamamen farklıdır ve iyi bir analize dayanır. Sektör, rekabet ve rakip analizlerini en iyi şekilde yaparak buradaki beklentileri en iyi şekilde karşılamak son derece önemlidir. Bu neden dolayısı ile kurumsal SEO firması seçerken nelere dikkat edilmelidir sorusu ile alakalı olarak bilgi sahibi olmanıza yardımcı olma çabası içerisinde olacağız.

 1. Öncelikle bu sektör içerisinde yıllardır bulunmuş olmalı.
 2. Sizlere kurumsal anlamda referanslar sunabilmeli ve bu referanslar hali hazırda yine yüksekte olmalı.
 3. Gerekirse referans verilen firma ile bu bağlamda iletişime geçilip teyit edilmeli.
 4. Fiyat anlamında sektör analizi yapılmalı ve unutulmamalı ki UCUZA SEO OLMAZ.
 5. Garantili SEO çalışması kelimesine itibar etmekten ziyade firma ile birebir görüşme yapın.
 6. Çalışmaları sürekli olarak raporlar haline sizlere sunan firmalar ile çalışın.

Firmamız sizlere bu anlamda en geniş kapsamlı bilgiyi sunuyor ve müşterilerimizin de bilgi sahibi olabilmesi için onlara da teorik anlamda blog kısmımız aracılığı ile bilgi veriyoruz.

Hakkında

İlginizi Çekebilir

2015 Popüler SEO Teknikleri

2015 Popüler SEO Teknikleri

2015 yılına girdik ve SEO teknikleri ile alakalı olarak insanların merak ile bekledikleri çeşitli haberler …

3 Yorumlar

 1. Ali Rıza Ataseven

  Seo firması seçerken gerçekten dikkat etmek gerekiyor. Boşa gidecek paradan ziyade siteniz de geri dönüşü olmayan bir yola girebilir. Düşünün binlerce TL harcayıp kurumsal bir site yaptırıyorsunuz, firmanızı ve ürünlerinizi sitenizde en iyi şekilde tanıtıyorsunuz, kartvizit, broşür katalog gibi bir sürü şeye para harcıyorsunuz ama seo işinde ucuza kaçtığınız vakit siteniz arama motorlarında kayboluyorsunuz. Bu aşamada seo için verdiğiniz 3-5 kuruşun bir önemi yok bence. Bizzat tecrübe ettim ve artık yoğurdu bile üfleyerek yiyorum.

 2. Kurumsal seo olayı o kadar farklı bir hale geldi ki herkesin ağzına dolandı artık. Ali Rıza hocam bende senin gibi düşünüyorum aslında. Kolay değil bu sektör içerisinde bir firmaya güvenmek ama ben SEO kriter ile 3 kelime için çalıştım. Bu firmaya gözü kapalı güvenin derim

 3. Bende daha önce bir kaç seo uzmanı ile çalıştım ama istediğim başarıyı hiç bir zaman sağlayamadım. Verdiğim paradan ziyade zamanım ve 1 sitem çöp oldu gitti. Sizden de referans ve teklif almak isterim. Seo analiz ve başvuru formunu doldurdum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.