Pagerank Sorgulama Aracımız ! |
GÜNCEL YAZILAR
Anasayfa » Seo Araçları » Pagerank Sorgulama Aracımız !

Pagerank Sorgulama Aracımız !

pagerank sorgulamaSeo kriter olarak siz değerli ziyaretçilerimize sunduğumuz araçlardan bir tanesi olan pagerank sorgulama aracımızı, sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve web sayfamızın pagerank değerini sorgulatabilirsiniz.

Pagerank; Google’ın geliştirdiği, backlinkler üzerine kurulu bir puanlama sistemidir. Bu sistem’de değerler 10 üzerinden verilir ve değerler verilirken sitenin aldığı backlink sayısı, aldığı backlinklerin kalitesi gibi durumlar göz önüne alınarak pagerank değeri verilir.

Pagerank değeri Google’ın belirli zamanlarda yaptığı pagerank güncellemeleri ile verilmekte ve siteler değer almaktadır.

Pagerank değerinizi sorgulamak için, sizlere sunduğumuz bu aracı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Pagerank sorgulamahttp://www.seokriter.com/pagerank-sorgulama/

Bir yorum

  1. Pagerank gerçekten güzel bir sistem. Sayfamızın SEO değerlendirmesi açısından bize bir ön bilgi veriyor. Arama motorunda sitemizin nerde çıkacağını kendimiz az çok tahmin edebiliriz Pagerank ile.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>